Partneři

Thermwet s.r.o. stále rozšiřuje své aktivity a spolupracuje na celém území ČR se subjekty, které se vhodně doplňují s rekuperací tepla. Najděte si toho svého pro referenci, nebo dodání Vašeho systému.


Zobrazit místo Spolupracují s námi na větší mapě


AIR Pohoda

AIR Pohoda je jediný výrobce rekuperční jednotky s unikátním klapkovým výměníkem od Recair, ke kontrole a optimalizaci vlhkosti v domě. Oproti nekontrolovanému přestupu par přes membránové řešení, je tento způsob vhodný všude tam, kde je potřeba přebytečnou vlhkost nechat odtéci ve formě kondenzátu a naopak maximum potřebné vlhkosti zadržet v objektu. Unikátní vlastnosti tohoto řešení oceňují i ve světě. AIR Pohoda v tuto chvíli dodává do USA, Dánska, Finska a dalších států Evropy. ThermWet s.r.o. jako zástupce AIR Pohoda Vám dodá rekuperační jednotky Ultima iERV v ČR.

AIR Pohoda, výrobce Ultima iERV

 

Origis

Společnost Origis s.r.o. si velmi zakládá na osobním přístupu. Domy jsou individuální stejně jako všichni jejich obyvatelé. Každého investora je potřeba vyslechnout a následně doporučit to, co je pro něj v dané situaci nejlepší. Origis se vždy na dům dívá jako na celek. Stavba v pasivním provedení poskytuje majitelům dokonalý komfort bydlení, takže důvod, proč stavět s Origis, se zde naplňuje beze zbytku. Dům je logický, vybavený špičkovou technologií, kterou lze řídit přes počítač. Skvělé a vítané jsou samozřejmě i nízké náklady na provoz. Nemalou výhodou jsou i prohlídky ve vzorových domech a to i v průběhu stavby. Promyšlený přístup ke stavbě se všem vyplácí a dělá i radost po dlouhá léta.

Origis-promyšlené dřevostavby s rekuperací tepla a vlhka ThermWet

AG Energy

AG Energy působí jako projekční  a poradenská společnost v oboru efektivního využívání energie u novostaveb a energetických úspor u stávajících nemovitostí.

Nabízíme kompletně službu zpracování veškerých potřebných dokumentů k podání  žádosti o dataci v programu Zelená úsporám, odborné Energetické posudky a projekty až po realizaci stavebních úprav. Rádi poskytneme související poradenskou činnost. Dotaci lze využít na výstavbu pasivního domu, ale i obnovu fasády, zateplení, výměnu oken, kotlů, instalaci rekuperace a dalších zařízení. Doporučujeme co nejdříve zahájit přípravy. Příjem hotových žádostí začal 1.dubna 2014. Prostředky jsou omezené. Neváhejte.

 

 

 

Ing. Vladimír Štefek

Jedním z hlavních cílů kanceláře Štefek-projekty, je dosažení snížení spotřeby energií v domech, v době , kdy její cena neustále roste a kdy se s ní bohužel často plýtvá. Jsme přesvědčeni o tom, že jedině komplexní návrh vede významně ke snížení spotřeby energie v domě a tedy k šetrnějšímu přístupu k životnímu prostředí.
Další naší činností je navržení kvalitního vnitřního mikroklimatu v objektu, z hlediska hodnot CO2, formaldehydu, vlhkosti, výskytu plísní apod. Toto se stává v dnešní době velkým problémem, který se doposud příliš neřeší. A právě otázka  větrání a jejího vyřešení je důležitým krokem ke zdravému bydlení.
V našich návrzích spolupracujeme rovněž s řadou významných českých firem, zabývajících se úsporami energií, zdravým mikroklimatem, alternativními zdroji energií apod.

 

Projekt Rodinného domu Štefek

 

AND Ateliér Náš Dům

Typové a individuální projekty rodinných domů. Široká nabídka více než 550 projektů. Realizace rodinných domů na klíč.

ASTING CZ

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o. si klade za cíl nejen úspěšnou projekci a realizaci pasivních a nízkoenergetických domů, ale i rozsáhlou osvětovou činnost, propagaci pasivních a nízkoenergetických domů u projekčních firem, stavebních firem a také u široké veřejnosti tak, aby se pasivní standard stal samozřejmostí a rozšířil se ze sektoru rodinných domů do výstavby dalších objektů jako jsou obytné budovy, mateřské školy, školy, administrativní budovy, ale i různé podnikatelské provozovny.

ASTING CZ

Fenix

Dodavatel moderního elektrického vytápění. Obchodní skupina Fenix se specializuje na výrobu velkoplošných a sálavých systémů elektrického vytápění, které je v kombinaci s rekuperací ideálním systémem vytápění pro objekty a domy v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu. Jde o ryze českou společnost, která vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v České republice. V současné době již vlastní několik výrobních společností v zahraničí - ve Velké Británii, Francii, Španělsku, Slovensku. Prvním výrobkem byly úspěšně prodávané elektrické sálavé topné panely ECOSUN, s nárůstem poptávky trhu následovaly elektrické konvektory ECOFLEX, topné kabely a rohože ECOFLOOR, topné fólie ECOFILM, související regulace topných systémů a další široká škála doplňkových produktů. Nyní je jedním z největších evropských výrobců plošných elektrických topných systémů – své produkty vyváží již do více než 50 zemí, ležících na 4 světových kontinentech.

Fenix

 

 

IVT Tepelná čerpadla

Společnost Tepelná čerpadla IVT s.r.o. je výhradním zástupcem švédské značky IVT pro Českou republiku a prostřednictvím sesterské společnosti Tepelné čerpadlá IVT s.r.o. i pro Slovensko.

Díky vysoké kvalitě a spolehlivosti dodávaných tepelných čerpadel, jsme se stali největším dodavatelem této technologie v České republice.

Kromě kvality dodávaných výrobků je naší předností i vysoká odbornost. Většina našich klíčových pracovníků se zabývá tepelnými čerpadly již více než 15 let. Nabyté dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet zákazníkům výrobky a technická řešení, která fungují dlouhodobě, spolehlivě, úsporně a s minimálními nároky na servis.  

Jako jediná značka na trhu, dokážeme nabídnout tepelné čerpadlo pro vytápění jedné místnosti v bytě i tepelné čerpadlo pro vytápění například areálu zoologické zahrady o výkonu skoro 1 000 kW. Technická řešení navržená naší společností byla oceněna několika prestižními cenami.  

Pondios-dřevostavby, projektování, rekonstrukce

Společnost PONDIOS s.r.o. se specializuje na výstavbu dřevostaveb, nízkoenergetických a energeticky pasivních domů. K tomu poskytuje komplexní služby jako projektové práce, energetické poradenství a poradenství týkající se pozemního stavitelství, inženýrskou činnost, technické dozorování pozemních staveb. Poslední specializací firmy jsou rekonstrukce se zaměřením zejména na energetické úspory a využívání ekologických materiálů a materiálů na bázi dřeva.

 Pondios-dřevostavby

 

LIBELIK

Bylinkový čaj voní z puntíkovaných pucláků v kuchyni... Vzpomínáte? Přeneseme Vás do kuchyní našich babiček, ale i anglického venkova. Kuchyně Libelik - masivní dřevo, velký výběr a individuální přístup. Vzorkovna u nás v kanceláři. Schůzka pro naprojektování možná i u Vás doma.

 


Poptávkový formulářNechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku a grafický návrh technického řešení na větrání s rekuperací tepla.


ThermWet je odborným dodavatelem programu Zelená úsporám